۱دکوراسیون داخلی و کابینت

این کابینت ها هستند که دکوراسیون آشپزخانه را تشکیل میدهند و سبک طراحی آن را مشخص میکنند به همین دلیل است که میگویند کابینت ها در آشپرخانه حرف اول را میزنند، پس باید در انتخاب مدل و رنگ کابینت های آشپزخانه حسابی دقت کنید.

دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد. پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ها، مهم‌ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه نمی‌توان سهل‌انگار بود و دقت کافی به خرج نداد.

کابینت و دکوراسیون آشپزخانه در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن پر از تنوع و سبک های متفاوت است که هر کشوری با توجه به سبک و سیاق خود ان را طراحی و اجرا می کند. به عنوان مثال در کشورهایی مثل ترکیه بیشترین فضا به کابینت های دیواری بلند اختصاص دارد. کشورهای اروپایی کمی متفاوت هستند و فضای بالای آشپزخانه را به طبقات و باکس های شیک اختصاص می دهند.

کاببنت در وان

شرکت دروان با سابقه طولانی و کادر مجرب در امور:

– طراحی و اجرای کابینت های اشپز خانه با طراحی تری دی مکس

– ساخت کابینت ممبران درجه ۱ با استفاده از MDF های خارجی و PVC های درجه یک و چسب خارجی

– ساخت کابینت های هایگلاس ایرانی و خارجی با صفحات شرکتی و کرین

– ساخت کابینت تمام MDF ، مدرن و اسپرت

– اجرای ضفحات کرین خارجی (سامسونگ ، ال جی ، ترک)

– سنگ های مصنوعی ، ضد برش ، ضد خش در طرح های متنوع

اماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرانقدر.

 

نمونه کار های بخش دکوراسیون داخلی و کابینت