۱ درب شیشه ای اتومات

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و … که جزو بیشترین رفت‌وآمدهاست استفاده می‌شود. . درخواست معماران و مدیران ارشد این بناها خواستار استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستند؛ زیرا استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ساختمان ها موجب استفاده راحت عموم از افراد جامعه می‌باشد، زیرا یکی از این موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای، بهداشت افراد است. عدم وجود دستگیره در این درب‌ها تأثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار است.

از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توان گفت:

۱-رعایت نظافت محیط به دلیل عدم برخورد افراد با شیشه

۲- جلوگیری از اتلاف انرژی

درب های شیشه ای اتوماتیک اعم از : (یونیک،لابل،آیاز،دکو)

با موتور ها دانکر المان با ۲ سال گارانتی بی قیدو شرط موجود در شرکت دُر وان.

انواع درب های شیشه ای اتوماتیک شرکت دُروان:

نمونه کار های درب شیشه ای اتوماتیک

۲ درب ضد سرقت و درب های داخلی

درب ضد سرقت یکی از اجزاع تشکیل دهنده ساختمان و از ملزومات امنیتی ساختمان می باشد.که میتواند نقش بازدارنده ای در ورود متجاوزانه به ساختمان داشته باشد. در ضد سرقت تشکیل شده است از یک ساختار فولادی که اسکلت اصلی را تشکیل میدهد و ضامن امنیت و نقش باز دارنده (در کنار قفل ضد اسید و ضد برش ) دارد و جزعی از ملزومات اساسی ساختمان درب ضد سرقت می باشد که هرچقدر جنس فولاد بکار رفته در این نوع درب ها سخت تر و محکم تر باشد استقامت بیشتری نسبت به برش و دیلم خواهد داشته و می توان امنیت بیشتری از انها انتظار داشت بخصوص برای دربهای ضد سرقت مخصوص کارخانه ها ودرهای ضد سرقت مخصوص ویلا و و مراکز حساس تر که امنیت انها از ظاهر بسیار مهمتر می باشد.وبه طور کلی هر چقدر سازه فولادی بزرگتر و قطور تر باشد و از فولاد مرغوب تری استفاده شده باشد هم قیمت درب بالاتر رفته وهم استقامت درب پس قیمت فولاد و آهن نقش مهمی را در قیمت انواع درب ضد سرقت ایفا کرده حال سعی بر آن داریم تا پارامتر های مهمی که در قیمت انواع درب ضد سرقت تاثیر گذار هستند.

انواع درب های شرکت دُروان :

درب های ضد سرقت فلزی ۱۸ زبانه با رویه pvc و رویه چوب و روکش و رنگ طبیعی (پلی اورتان) در طرح ها و رنگ های مختلف با یراق الات استاندارد و ترک

درب های داخلی اتاقی: pvc , cnc و وکیوم ، ملامینه ، HDF , HPL و MDF

درب های داخلی سرویس ها ، EBS ، HPL در طرح ها و رنگ های مختلف

درب های لابی فلزی و تمام چوب با زنگ طبیعی پولی اورتان

درب های کمد دیواری ضد خش

نمونه کار هایی از انواع درب های شرکت دُروان: